درباره تیم ایوان

فعالیت و امکانات سایت

آشنایی با اعضای ایوان و فعالیت ها

درباره ما بیشتر بدانید

گروه ایوان -خانه فیروزه ای- با بهره گیری از توان بالای هنری ،علمی و فنی ،تیم طراحی _مهندسی دانش آموخته و آشنا به روش های مدرن جهان و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی فضاهایی متنوع و کار آمد در پروژه های مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی، صنعتی، و ... را ارئه می دهد . این تیم در زمینه مشاوره ،طراحی و اجرای پروژه های معماری با تعهد بر اصل طراحی کاربردی و علمی ،کیفیت عالی و زمان مناسب در پروژه های مسکونی ،اداری ،تجاری ،فرهنگی ،... فعالیت دارد. گروه ایوان در سه تیم تخصصی تحت عنوان های: تیم پروژه های معماری از مطالعات تا اجرا (از فاز صفر تا صد) تیم طراحی و اجرای معماری و دکوراسیون داخلی تیم طراحی و اجرای فضای سبز، منظر و محوطه فعالیت می کنند. ایوان با بهره گیری از برترین تخصص ها در زمینه های مختلف معماری ، دانش روز دنیا را با خلاقیت و نوآوری در هم آمیخته تا توانایی هایی خود را به بهترین نحو به خدمت گیرد و بیشترین رضایت را از کارفرمایان خود کسب کند.

روند طراحی (Trend design)

گروه ایوان با بهره گیری از توان بالای هنری ،علمی و فنی ،تیم طراحی _مهندسی دانش آموخته و آشنا به روش های مدرن جهان و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی فضاهایی متنوع و کار آمد در پروژه های مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی، صنعتی، و ... را ارئه می دهد . این تیم در زمینه مشاوره ،طراحی و اجرای پروژه های معماری با تعهد بر اصل طراحی کاربردی و علمی ،کیفیت عالی و زمان مناسب در پروژه های مسکونی ،اداری ،تجاری ،فرهنگی فعالیت دارد.

روش های نوین (Latest styles)

معماری را از لحاظ استفاده از فرم‌ها، تکنیک‌ها، مواد دوره زمانی، منطقه و سایر چیزهای تاثیرگذار دسته‌بندی می‌کنند. سبک های معماری از مطالعه بر روی روند تکامل تاریخ معماری نشأت می‌گیرند و با آن پدیدار می‌گردد. گروه معماری ایوان با توجه به فضای موجود ونوع سلیقه شما بهترین سبک را انتخاب و برای شما اجرا میکند.

طراحی آسان(Comfort Design)

ایوان با دانش اصول دکوراسیون داخلی (شناخت چیدمان ،آشنایی با مواد ،مصالح روز دنیا، توجه به نور پردازی ) و توجه به تمام جزئیات اعم از تناسبات، زیبایی شناسی، شناخت رنگ و تـأثیر آنها در فضای داخلی به شما کمک می کند تا ایده های ذهنی تان را بصورت خلاقانه در فضای واقعی تجربه کنید و فضاهایی کاربردی همراه با آرامش و زیبایی را به شما هدیه می کند .

مدل های منحصر به فرد

اگر فضاها انعطاف پذیر طراحی شوند می توانید بیشترین بهره را از یک فضا ببرید. بدین ترتیب یک اتاق می تواند نقش اتاق خواب، نشیمن، اتاق مطالعه و ... برای شما بازی کند.در عین حال تنوع و تبدیل شدن فضاها به یکدیگر می تواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد. بدین منظور گروه معماری ایوان با بهره گیری از امکانات موجود بهترین فضا را با توجه به سلیقه شما طراحی میکند.

آشنایی با ایوانی ها

فاطمه ثبوت

فاطمه ثبوت

مدیریت پروژه

مهدیه کاتوزیان

مهدیه کاتوزیان

کارشناسی مهندسی معماری-کارشناسی ارشد مدیریت